İZMİR,ÇEŞME,ŞİRİNCE,KUŞADASI,AKYAKA,YUVARLAK ÇAY

Antalya İZMİR,ÇEŞME,ŞİRİNCE,KUŞADASI,AKYAKA,YUVARLAK ÇAY

26.7.2019 28.7.2019

0 TL

'den başlayan fiyatlarla'

Günübirlik
İZMİR,ÇEŞME,ŞİRİNCE,KUŞADASI,AKYAKA,YUVARLAK ÇAY
0242 230 4449
0507 677 5685
info@gezenki.com

Tarih Hareket Konaklama Otel & Pansiyon
26.7.2019 Antalya Sorunuz Yarım Pansiyon Otel - Yarım Pansiyon
11.8.2019 Antalya Sorunuz Yarım Pansiyon Otel - Yarım Pansiyon
6.9.2019 Antalya Sorunuz Yarım Pansiyon Otel - Yarım Pansiyon
0 TL ' den başlayan fiyatlarla

1.GÜN   - KALKIŞ GÜNÜ

Turumuza ilk olarak akşam hareket 23:30 da sizleri bulunmuş olduğunuz ana caddelerde ki güzergahlardan alarak başlıyoruz.

2.GÜN – KONAK-ÇEŞME-ŞİRİNCE-KUŞADASI   

Sevgili Misafirlerimiz Sabah  yolda alacağımız kahvaltı ile programımıza başlıyoruz. İlk olarak Alaçatı ve Çeşme gezimiz Çeşme Kalesi ve 1528 Yılında Kanuni Sultan Süleyman Tarafından Yaptırılan Kervansarayı görüyor ve Çeşmede Panoramik bir şehir turu yapıp Çeşme den ayrılıp konak meydanına varışımız ile Saat Kulesi, Hükümet Konağı, Ünlü Kemer altı Çarşısını ve Cıvıl Cıvıl Hisar önü güzelliklerini görüp Şirince Köyün ’e varış. Tarihi Rum Evleri –Şarap Mahzenleri ve Hediyelik Mağazaları gezisi bitiminde araçlarımızda ki yerimizi alıp konaklayacağımız otelimize geçiyoruz Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Kuş adasının eğlencelerine dileyenler istirahat edebilir.

Sabah Kahvaltısı: Yolda Alınacak Olup Tur Ücretine Dahil Değildir.

Öğle Yemeği: Serbest Zaman

Akşam Yemeği : Otelde Alınacak olup Tur Ücretine Dahildir.

Konaklama : Yarım Pansiyon

3.GÜN – KUŞADASI – AKYAKA – YUVARLAK ÇAY – KÖYCEĞİZ – ANTALYA

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı ardından eşyalarımızı aracımıza yerleştirip otelimizden ayrılıyoruz. Araçlarımızda ki yerimizi aldıktan sonra Aydın-Çine güzergahını kullanarak, bir tarafında Azmak Nehri, diğer yanında Gökova Körfezi ile Ege’nin gizli cennetlerinden biri, Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka’ya gidiyoruz. Beldedeki dağlardan gelen soğuk suların, Gök ova körfeziyle buluştuğu yerde oluşan bir doğa harikası “Azmak“ üzerinde, yaklaşık 30 dakikalık tekne turumuza katılıyoruz. Tekne turu sonrasındaki serbest zamanımızın ardından muhteşem bir doğal güzelliğe sahip Muğla’nın Köyceğiz ilçesine bağlı Yuvarlak çay’a doğru ilerliyoruz. Köyceğiz ve Ortaca arasında kalan Top gözü Kanyonunda bulunan ve Muğla bölgesinin en yüksek dağı olan Sandras Dağı’nın kar sularından beslenen bu cennet köşe, özellikle sıcak yaz günlerinde yöre halkının en önemli kaçış noktalarından biri. Yöredeki pek çok köyü besleyen nehrin adı olan Yuvarlak çay’da, kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelalenin yanı başında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyu eşliğinde keyif yapabilir, alabalıktan tandıra, kavurmaya ve yoğurtlamaya kadar çok sayıda leziz yemeği tadabilir, çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanarak suya atlayabilir ya da sadece suyun üzerinde salınıp, bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. Sonrasında ise; aracımıza geri dönerek Köyceğiz’e gidiyoruz. Bizi doğanın sürprizleriyle karşılayan Köyceğiz Gölü etrafına kurulu bu şirin beldedeki de serbest zamanımızın ardından tekrar araçlarımızda ki yerlerimizi alıp Antalya’ya dönüyor sizleri almış olduğumuz noktalara bırakıp bir sonraki turumuz da sizleri tekrar aramızda görmek temennisi ile vedalaşırken; HOŞ ÇAKALIN DOSTÇA KALIN BİZİMLE KALIN ‘tüm misafirlerimize turumuza katılımlarından dolayı TEŞEKKÜR ediyoruz..

 Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dahildir

Öğle Yemeği: Serbest Zaman

Akşam Yemeği : Akşam yemeği yolda Alınacak olup Extra

Konaklama: Bu gece Otel Konaklaması Yoktur.

 • Lüks Araçlar İle Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Extra Kişisel Harcamalar
 • www.gezenki.com Güvencesi
 • Açık Büfe Kahvaltı
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Extra Kişisel Harcamalar
 • www.gezenki.com Güvencesi
 • Açık Büfe Kahvaltı
Saat Açıklama

Genel Açıklama

Özel Notlar

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Tur İçeresinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilemez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılarak Rotasyon Uygulaması Gerçekleştirilir. Uçaklı Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Uçakların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Uçaklı Turlarda www.gezenki.com, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Değişikliklerde www.gezenki.com, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, www.gezenki.com Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan www.gezenki.com’un Sorumluluğu Yoktur. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 15 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı www.gezenki.com’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda www.gezenki.com İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.