BODRUM, KUŞADASI, DİDİM, KÖYCEĞİZ

Antalya BODRUM, KUŞADASI, DİDİM, KÖYCEĞİZ

5.7.2019 7.7.2019

0 TL

'den başlayan fiyatlarla'

Günübirlik
0242 230 4449
0507 677 5685
info@gezenki.com

Tarih Hareket Konaklama Otel & Pansiyon
5.7.2019 Antalya Sorunuz 4* Oteller - Yarım Pansiyon
10.8.2019 Antalya Sorunuz 4* Oteller - Yarım Pansiyon
30.8.2019 Antalya Sorunuz 4* Oteller - Yarım Pansiyon
0 TL ' den başlayan fiyatlarla

1.GÜN   - KALKIŞ GÜNÜ

Sevgili Misafirlerimiz akşam Sizleri Saat 23:00 da En Yakın Ana Caddelerden Alarak programımıza başlıyoruz.

2.GÜN –KUŞADASI DİDİM MİLAS

Gerekli molalarımız sonrasında sabah saatlerinde Kuşadası’na varış. Restaurantta alacağımız kahvaltı sonrasında Kuşadası’nda; Güvercin Ada, Kale Kapısı, Kale İçi, Liman’ın görülmesi sonrasında Kadınlar Denizinde serbest zaman. Sonrasında Didim’e hareket. Dünyanın üçüncü Türkiye’nin en büyük tapınağı ve Antik Çağ’ın üç büyük Kenti Didyma ( Didim ) Apollon Tapınağı, Medusa, İonyanın en eski kentlerinden olan Milet Antik Kenti ( Tiyatro, Surlar, Liman yolu, Hamam, Gymnasium, İlyas Bey Camii). Didim gezimizden sonra Milâs’taki otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Yolda Alınacak Olup Tur Ücretine Dahil Değildir.

Öğle Yemeği: Serbest Zaman

Akşam Yemeği : Otelde Alınacak olup Tur Ücretine Dahildir.

Konaklama Milas 4 Yıldızlı ve Benzeri

3.GÜN –  MİLAS – BODRUM KALESİ – SU ALTI ARKEOLOJİ MÜZESİ -KÖYCEĞİZ - ANTALYA         

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Bodrum şehir merkezinde bulunan otantik çarşının içerisinden yürüyerek ulaşacağımız Bodrum Kalesini, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi dışarıan görülmesi , . Bodrum denilince ilk akla gelen ve sanat güneşimiz Zeki Müren’in Evi, ve Anfi Tiyatro’nun gezilmesi ve Kordon da şehir turu sonrasında Köyceğiz de pazar gezimizin ardından .Antalya’ya dönüyor sizleri bir daha ki turlarımız da görüşmek üzere almış olduğumuz noktalara bırakıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dahildir

Öğle Yemeği: Serbest Zaman

Akşam Yemeği : Akşam yemeği yolda Alınacak olup Extra

Konaklama: Bu gece Otel Konaklaması Yoktur.

 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Extra Kişisel Harcamalar
 • www.gezenki.com Güvencesi
 • Açık Büfe Kahvaltı
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 4 Yıldızlı ve Ayarında Yarım Pansiyon Konaklama
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Extra Kişisel Harcamalar
 • www.gezenki.com Güvencesi
 • Açık Büfe Kahvaltı
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 4 Yıldızlı ve Ayarında Yarım Pansiyon Konaklama
Saat Açıklama

Genel Açıklama

Özel Notlar

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Tur İçeresinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilemez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılarak Rotasyon Uygulaması Gerçekleştirilir. Uçaklı Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Uçakların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Uçaklı Turlarda www.gezenki.com, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Değişikliklerde www.gezenki.com, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, www.gezenki.com Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan www.gezenki.com’un Sorumluluğu Yoktur. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 15 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı www.gezenki.com’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda www.gezenki.com İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.